KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455445
*
nr 1245 5445
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Johannes Döparen. Olja på duk, 97x73 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2019
kl 20:56:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/3 20:28:07
1
2.400 kr
28/3 20:28:38
1
2.400 kr
1/4 14:23:39
2
2.000 kr
1/4 14:23:39
1
2.200 kr (Budbetjänt)
1/4 20:51:44
3
Vinnande bud
1/4 20:52:31
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johannes döparen olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8344 Oljemålning
Alexander Tolstoy (1895-1969), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:58
-
8359 Oljemålning
Alf Wesström (1915-1982), Sverige. Signerad, naken..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:50
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:50
-
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:29
-
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:33
-
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:52
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1245 5445
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Johannes Döparen. Olja på duk, 97x73 cm
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/3 20:28:07 | 1 | 2.400 kr |
28/3 20:28:38 | 1 | 2.400 kr |
1/4 14:23:39 | 2 | 2.000 kr |
1/4 14:23:39 | 1 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
1/4 20:51:44 | 3 | Vinnande bud |
1/4 20:52:31 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johannes döparen olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8344 Oljemålning
Alexander Tolstoy (1895-1969), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:58 -
8359 Oljemålning
Alf Wesström (1915-1982), Sverige. Signerad, naken..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:50 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:50
-
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:29 -
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:33 -
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:52